Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suagresyvėjusi žiurkė
2015-09-04, 07:41 PM
Žinutė: #1
Suagresyvėjusi žiurkė
Sveiki, turiu bėdą. Turiu dvi žiurkes, joms jau tuoj bus du metai. Pastaruoju metu viena žiurkė, Pliurpsė, tapo kažkokia pikta. Užeina agresyvumo priepuoliai, kuomet puola ir kanda agresyviai, iki kraujo, visa šiaušiasi ir ruošiasi kovai, matant ranką. Niekad tokia nebuvo, nebent apsimiegojus kibdavo į pirštą, bet niekad skaudžiai, supratusi klaidą paleisdavo. Dabar vieną kartą buvo užpuolus mane, tvarkant narvą. Taip pat ir mano sesę, tvarkant narvą sukandžiojo pirštus iki kraujo. Namie gyvena ir triušis, tai ir jį tokio priepuolio metu puldinėjo. Tačiau savo sesers, kitos žiurkės, nepuola. Ar tai yra normalu senstančiai žiurkei, ar čia kažkokia problema?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2015-09-04, 10:25 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2015-09-04 10:28 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: Suagresyvėjusi žiurkė
O rankos niekuo nekvepia? Gal neseniai įsigijai kitų žiurkių ar kitokių gyvūnų ir bandai lįsti į merginos narvą iš karto po pabendravimo su jais, nenusiplovus rankų?
Kas liečia triušio ir žiurkės bendravimą, tai abiejų pusių saugumui reikėtų vengti tokių dalykų.
Jei žiurkė anksčiau taip nesielgdavo, o dabar staiga tapo agresyvi, tai aš pirmiausia pagalvočiau kad tai susiję su jos sveikata (ypač atsižvelgiant į pakankamai garbų amžių).
Nors aišku tai gali būti ir tiesiog "sugedęs" charakteris - mano pastebėjimu jis genda pas daugelį pagyvenusių gyvūnų (mano katė sulaukusi 16 metų pradėjo skaudžiai kandžiotis jei jos manymu mano elgesys su ja nėra pakankamai geras Big Grin )
Jei nesimato jokių sveikatos pokyčių tai tiesiog kol kas tik atidžiau stebėk merginą.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2015-09-05, 11:28 AM
Žinutė: #3
RE: Suagresyvėjusi žiurkė
Ne, šiuo metu niekas nepasikeitė žiurkių gyvenime. Šiaip ji būna normali, gal net paklusnesnė, kai lakstant po kambarius pakviesta iškart atbėga. O tų priepuolių metu būna visa pasišiaušusi, kiek prikišus ranką ją puola ir kanda iš visų jėgų. Šiaip triušį ignoruoja ir lakstant po namus apeina vienas kitą, o priepuolio metu agresyviai ant jo šoka, kanda. O po valandėlės vėl normali žiurkė.
Jokių sveikatos problemų nepastebėjau, tokia pat guvi. Gal net drąsesnė tapo per vasarą. (vasaros pradžioj persikraustėm į naujus namus).
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS