Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nago trauma ir balos kraujo
2015-06-30, 11:17 PM
Žinutė: #1
Nago trauma ir balos kraujo
Kaip tyčia, kelios minutės iki vidurnakčio! Crying Plikė (vėl) susižeidė kojos nagą. Nežinau ką daryt.. Laukti kol savaime sustos ir melstis kad nenukraujuos? Važiuot iki naktinės vaistinės kažko kraujavimo stabdymui su viltim, kad tai suveiks?

Turėjom šitą atrakcioną prieš gerus du mėnesius, tada buvo prieš pat vet klinikos darbo pabaigą - skambinau, kad palauktų mūsų, lėkėm su taksu per kamščius.. Tada dar mėginau stabdyti kraujavimą su krakmolu - beviltiškas reikalas, nes šitos nenuoramos visiškai neįmanoma vietoj sulaikyti. Veterinaras praeitą kartą pašalino vos besilaikantį nagą, dėjo kažkokio tepaliuko ir klijavo mikro pleistriuką. O ką daryt vidury nakties???

Randu patarimų leduką dėti.. miltus, krakmolą.. ar tiesiog laikyti užspaudus, bet tam pradžioj reikia žiurkę sugebėt vietoj nulaikyti bent jau kokias penkias minutes! Pas mane ji dešimt sekundžių ramiai nenusėdės netgi laikoma...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2015-06-30, 11:50 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2015-06-30 11:51 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: Nago trauma ir balos kraujo
O tai margancovkes grūdelių neturi? pats geriausias ir greičiausias stabdymo būdas, įmerki nagą kad grūdukai prisiklijuotų ir palaikai kelias minutes kad pridžiūtų, paskui perteklių nuvalai ir paleidi (galima ir iš karto paleisti bet tada visas narvas "nusidažys")
Miltai padeda prie nedidelių kraujavimų, bet jei nieko neturi gali bandyti

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:05 AM
Žinutė: #3
Ne, neturiu margancovkės...

Lygtai užkrešėjo, bent laikinai. Labai padėjo tai, kad šįkart ji daug ramiau sėdėjo, nelaižo to piršto nonstop ir jau nuėjo miegoti. Gal skauda.. Ir šįkart aš jos netraukiau iš narvo, per atstumą stebiu.

Išėmiau Pandą ir paliksiu ją nakvoti kitame narve, kad netrukdytų Plikei miegot. Kuo ilgiau tas pirštas bus nekliudomas, tuo didesnė tikimybė, kad geras šašas užsidės, ane? Bijau kad vėl pradės kraujuot kai pradės vaikščioti..

Šiaip niekada anksčiau neteko šito košmaro patirti, su kraujuojančiais nagais mus Plikė ir supažindino. Nesuvokiu kur ir kaip jai tai pavyksta padaryti - tiek narvas, tiek visi hamakai yra išbandyti (ant daug žiurkių) ir turėtų būti saugūs, bet čia jau antras kartas.. Ir abu kartus mačiau tik pasekmes.
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:07 AM
Žinutė: #4
Pabudo, laižosi, kraujuoja Sad
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:10 AM
Žinutė: #5
velniava.. laikysiu kumštukus, kad ji aprimtų ir užsidėtų geras šašas!

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:18 AM
Žinutė: #6
Aš visada dėl viso pikto namie turiu Dicinono ampulę, jis naudojamas prie kraujavimų, mano merginos mėgsta mane vėlai vakare "pradžiuginti" stipriu kraujavimu iš makšties ar iš kokios "skylės" gerklėje, ir kai pilkos žiurkės nagus nusirauna visada jį naudoju Big Grin
Dar gerai padeda hemostatinė kempinėlė http://www.efarma.lt/lt/hemostatine-kemp...bdyti-1vnt

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:28 AM
Žinutė: #7
Ką su dicinonu darai? Leidi? Man atrodo biški ekstremalu tokios priemonės Smile

Ryt eisiu į vaistinę užsipirkti atsargų nuo kraujavimo. Kempinėlės nematytas daiktas, ačiū. Ir dar milteliai kažkokie būna.

O tai plikėms yra "normalu" nagus taip laužytis? Aš sau išsivedžiau teoriją, kad nagų ir plaukų medžiaga yra ta pati, tai jei plaukai silpnučiai, nagai irgi silpni..

Iš vieno nago srūvančio kraujo kiekiai tiesiog stulbinantys.. po pirmo karto mūsų transporteris kaip skerdykla atrodė.

Keistai tos žiurkės padarytos. Kam reikia tokio beprotiško kraujavimo iš piršto? Toks "nesunaikinamas" gyvis, o nusilaužia nagą ir atrodo negyvai nukraujuos visai savarankiškai Sad
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:43 AM
Žinutė: #8
(2015-07-01 12:28 AM)Diabolic Rašė:  Ką su dicinonu darai? Leidi? Man atrodo biški ekstremalu tokios priemonės Smile
Leidžiu Smile kraujavimo iš makšties kitaip nesustabdysi. Taip pat leidžiu kai teka srovele iš kokios žaizdos.
Dėl nagų teko leisti tik pilkoms žiurkėms, kai mačiau kad kitaip nepavyksta sustabdyti - pas pilkas žiurkes dažnai būna problemos su kraujo krešėjimu.

(2015-07-01 12:28 AM)Diabolic Rašė:  Ir dar milteliai kažkokie būna.
"Žmogiškų" miltelių nežinau. Yra milteliai naudojami šunims/katėms, kažkada tokius turėjau, bet margancovkė man daug labiau patiko.

(2015-07-01 12:28 AM)Diabolic Rašė:  O tai plikėms yra "normalu" nagus taip laužytis? Aš sau išsivedžiau teoriją, kad nagų ir plaukų medžiaga yra ta pati, tai jei plaukai silpnučiai, nagai irgi silpni..
Rašiau ne apie "plikas", o apie "pilkas" - tai yra pilkos spalvos (blue). Ir aš pati pastebėjau, ir rusų forume ne kartą skaičiau apie problemas su krešėjimu būtent pas tos spalvos žiurkes.
Pas mane nagus susižeisdavo dažniausiai tos pačios "labai gabios" merginos Big Grin Nežinau nuo ko tai priklausydavo - sveikatos, judrumo, koordinacijos ar smegenų trūkumo Big Grin

(2015-07-01 12:28 AM)Diabolic Rašė:  Iš vieno nago srūvančio kraujo kiekiai tiesiog stulbinantys.. po pirmo karto mūsų transporteris kaip skerdykla atrodė.

Keistai tos žiurkės padarytos. Kam reikia tokio beprotiško kraujavimo iš piršto? Toks "nesunaikinamas" gyvis, o nusilaužia nagą ir atrodo negyvai nukraujuos visai savarankiškai Sad
Na jo, kraujo iš tokių mažų padarėlių būna daugoka Big Grin Ypač smagu kai grįžti namo, narve "kraujas liejasi laisvai", o tau reikia skubiai išsiaiškinti kuri iš 8-10 žiurkių padarė tokį siurprizą.
Nors šiaip jei kraujavimas taip ilgai pats nesustoja, tai aš įtarčiau kažkokias problemas su kraujo krešėjimu, vis dėlto įprastai net nieko nedarant kraujas netrukus nustoja bėgti.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 11:04 AM
Žinutė: #9
Užsirašėm pirmai valandai pas vet - važiuosim užklijuot tos skylės, nes normalaus šašo vis dar neturim. Norėjau anksčiau pakliūti, bet dabar ten operacija vyksta, tai vistiek nepriimtų. Tikiuos spėsim Sad

Žiauriai graužiuosi, kad nesikėliau anksčiau ir nepatikrinau, jau galėjom nuo aštuntos bandyt važiuot. Buvau pasistačius žadintuvą, prieš aštuntą girdėjau, kad vaikšto ir valgo, nusprendžiau kad viskas turėtų būtu gerai.. (faktas kad Plikė judėjo, nes Pandą ketvirtą valandą išnešiau į kitą kambarį dėl baisingo triukšmo iš to mažo narvo).

Kraujo per naktį nutekėjo belekiek, o ant kojytės dabar šlapias tiršto kraujo gumulas - nei užkrešėjęs normaliai, nei tekantis, bet teplioja ir panašu kad bet kuriuo momentu gali vėl pradėt sunktis.

Po pusvalandžio kviesiu taksą ir riedėsim.. Reiks paprašyti priemonių namo ir instruktažo.
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 12:56 PM
Žinutė: #10
Suremontavo. Ir dar nuo dehidracijos subedė kažką (gavo du švirkštus, nesigilinau kas buvo antrame).
Dabar pagaliau matosi kas nutiko - nagas nulūžęs, bet laikosi vietoj. Praeitą kartą nagas buvo beveik visas nuluptas ir vos vos laikėsi tai vet jį pašalino. Trauma ant tos pačios kojos tik kitas pirštas. Būtų gerai išsiaiškinti KAIP ir KUR ta pelė įsigudrino susitraumuoti.

Krešėjimas lyg ir normalus, tačiau tokioj vietoj žaizdelė nuolat kliudoma ir kraujas pasileidžia iš naujo. Plius naguose itin geras kraujo tiekimas...

Gavau namo kažkokių garstyčių spalvos miltelių kraujo stabdymui jei vėl susižeistų nepadoriu laiku..

Plikė atvėsus ir labai nusilpus atrodo, bet tikiuos greit atsigaus.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Insultas arba trauma Aurelija 11 800 2018-02-21 07:10 PM
Last Post: Aurelija
  Kraujosrūva(?) prie nago MojoJojo 5 2,681 2011-11-12 05:11 PM
Last Post: Ingoszke
Quest Iškrito iš balkono, trauma. Padėkit. erika12231 4 2,877 2011-10-03 07:08 PM
Last Post: umiak

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS