Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kur įsigyti grūdus
2015-06-30, 12:24 AM
Žinutė: #1
Kur įsigyti grūdus
Merginos, kurios pačios gaminatės sausą miksą, išduokite vietas kur perkate kokybiškus lietuviškus grūdus Big Grin Domina kviečiai, rugiai, miežiai, lukštentos avižos, nekepinti grikiai.
Turguje rankos nekyla pirkti (bijau kad nebūtų kuo apdirbta), iš supermarketų ekologinių skyrių grūdai jau seniai dingo. Internetinėse bei ekologinėse parduotuvėse kol kas mačiau tik užsienietiškus grūdus, o ir nesinori už kilogramą mokėti po 8-10 litų. Noriu paremti lietuvių gamintojus ir pirkti už protingą kainą Big Grin
Paskutinį pusmetį perku pigius miksus specialiai dėl grūdų ir paskui "žaidžiu Pelenę" išrankiojant granules ir spalvotus "neaiškumus", truputį jau atsibodo Pinch

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 07:55 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2015-07-01 07:56 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #2
RE: Kur įsigyti grūdus
Kai sužinosi ir mums papasakok Smile

Mano miksas dabar yra iš po ranka esančių daiktų gaminamas greitukas. Grūdus atstoja makaronai ir visokie pūsti daiktai... O šiaip tikrai sunku pririnkti ingredientų su minimaliu kiekiu druskos.

Tiesa, nekepintus grikius manrods kažkada mačiau Solo (Vynoteka). Kainos nepamenu, nepirkau..

P.S. ankščiau naudodavau dribsnius, bet dabar man jų visiškai nevalgo.
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 08:41 PM
Žinutė: #3
Ką konkrečiai reiškia "visokie pūsti daiktai" Roll
Maniškės valgo beveik viską, nes negauna naujos porcijos kol dubenėlis nebūna beveik tuščias Big Grin be to ir maisto pilu ne po pilną dubenėlį, o tiek, kiek maždaug tam tikras žiurkių kiekis turi suvalgyti per parą. Žodžiu terorizuoju žiurkes Big Grin

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 09:10 PM
Žinutė: #4
Tai jau tikrai, kad terorizuoji Smile Aš labiau prisilaikau tos filosofijos, kad turi būti pasirinkimas ir įvairovė.

Pūsti daiktai yra pūstų ryžių paplotėliai ir jų giminės (7 grūdų, spelta, grikių, kukurūzų) - girdėjau žmones juos vadinant "putplasčiu".
Cituoti šią žinutę
2015-07-01, 10:42 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2015-07-01 10:46 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #5
(2015-07-01 09:10 PM)Diabolic Rašė:  Tai jau tikrai, kad terorizuoji Smile Aš labiau prisilaikau tos filosofijos, kad turi būti pasirinkimas ir įvairovė.
Tai mano žiurkės turi pasirinkimą - gali valgyti arba nevalgyti Big Grin
Manau kad apie 20-30 ingredientų mikse yra pakankama įvairovė. Tegu maitinasi sveikai Big Grin

(2015-07-01 09:10 PM)Diabolic Rašė:  Pūsti daiktai yra pūstų ryžių paplotėliai ir jų giminės (7 grūdų, spelta, grikių, kukurūzų) - girdėjau žmones juos vadinant "putplasčiu".
Taigi čia "apdirbtas" skanėstas žiurkių lepinimui, o ne sveikas kasdienis maistas Big Grin

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-07-02, 01:20 AM
Žinutė: #6
Aš irgi pridėjau pūstų daiktų į mixą, visokių dietinių, kur liko nuo mano ''dietos''. Tik pas mus jie sudaro kokį 20 procentų mixo, dėl įvairovės Smile
Anglijoje grūdų galima užsisakyti čia: http://www.ratrations.com/
Pagrindiniame puslapyje yra nurodytas saitas, per kurį galima užsisakyti to pačio Europoje. Nežinau tik, kiek kainuoja pristatymas, bet gal pravers Smile

Visada liks mano širdyje...Žurka, Vanilė, Mažė, Alisa, Ketė, Sonia, Alex, Zara, Yoko, Maja, Megė. <3
Cituoti šią žinutę
2015-07-02, 05:28 AM
Žinutė: #7
(2015-07-02 01:20 AM)Insomnia Rašė:  Aš irgi pridėjau pūstų daiktų į mixą, visokių dietinių, kur liko nuo mano ''dietos''. Tik pas mus jie sudaro kokį 20 procentų mixo, dėl įvairovės Smile
Mano mikse irgi nemažai įvairių pūstų skaniukų, bet jie papildomai termiškai neapdoroti ir be jokių "papildų" kaip kad pūsti paplotėliai.

(2015-07-02 01:20 AM)Insomnia Rašė:  Anglijoje grūdų galima užsisakyti čia: http://www.ratrations.com/
Pagrindiniame puslapyje yra nurodytas saitas, per kurį galima užsisakyti to pačio Europoje. Nežinau tik, kiek kainuoja pristatymas, bet gal pravers Smile
Ačiū kad priminei apie šį puslapį.
Deja su mano kiekiais užsienyje galima užsakinėti nebent įvairius skanius "priedus", užsisakydama paprastus grūdus nueisiu į bankrotą, maniškiai mikso suvalgo po 7-10 kg į mėnesį Big Grin

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-07-02, 11:15 AM
Žinutė: #8
Ornella, drauge vegetare visokius sveikuoliskus dalykus perkasi kazkokiam sandely Urmo bazeje, ja ten vegetarai nukreipe. Sake, kad pasirinkimas labai platus ir kainos 2-3 kartus mazesnes, nei parduotuvese. Manau, kad jie ir grudu turetu tureti. Paklausiu jos, kad papasakotu detaliau, kur jie randasi.
Vilniuje tikriausiai taip pat yra analogisku vietu, reiketu per vegetaru/sveikuoliu forumus prasinesti, kazkur tikrai galima rasti.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2015-07-02, 11:23 AM
Žinutė: #9
(2015-07-02 11:15 AM)Ingoszke Rašė:  Ornella, drauge vegetare visokius sveikuoliskus dalykus perkasi kazkokiam sandely Urmo bazeje, ja ten vegetarai nukreipe. Sake, kad pasirinkimas labai platus ir kainos 2-3 kartus mazesnes, nei parduotuvese. Manau, kad jie ir grudu turetu tureti. Paklausiu jos, kad papasakotu detaliau, kur jie randasi.
Būtų šaunu jei paklaustum kur tiksliai ji perkasi tuos sveikuoliškus dalykus, nes aš Urmo bazės praktiškai nepažįstu Big Grin žinau tik zooparduotuves, rusiškų vaistų skyrių, mėsos-žuvies turgų ir Thomas Philips - ten, kur viską perku savo gyvūnams. Prieš porą metų Urme buvo šauni parduotuvėlė su lietuviškais grūdais, bet jau seniai užsidarė.
Aš prieš metus apvaikščiojau kiek žinojau ekologiškų parduotuvių, kai kurios dabar jau užsidarė, tik vienoje buvo lietuviškų grūdų, visur kitur užsienietiški (brangesni 2-3 kartus).
Internete irgi bandžiau ieškoti bet irgi nieko doro kažkaip neradau.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-07-02, 11:25 AM
Žinutė: #10
(2015-07-02 05:28 AM)ORNELLA Rašė:  Mano mikse irgi nemažai įvairių pūstų skaniukų, bet jie papildomai termiškai neapdoroti ir be jokių "papildų" kaip kad pūsti paplotėliai.

Paplotėliuose vienintelis priedas - druska. Pasistengus galima rasti kur jos pridėta minimaliai.

Dėl terminio apdorojimo, tai pūsti grūdai bei traškūs tešliukai iš mikso ir pagaminami būtent terminio apdorojimo būdu.

Skirtumas toks, kad žmonių maistui reik tikėtis naudojami kokybiški sveiki grūdai, o gyvūnų pašaruose ekstruduotos dalys dažnai yra tešla iš visokių "grūdų produktų" (manyčiau, kad žmonių kalba tai reiškia atliekos) su papildomais priedais (dažais, konservantais, skoniais) ir/arba "daržovių perdirbimo produktais" (Versele Laga naudojamas terminas).

--------------
"Ekstrudavimas – terminis procesas, kurio metu staiga išgarinus produkto viduje esantį vandenį produktas suyra ir tuo pačiu metu jam suteikiama norima forma išspaudžiant jo masę pro angą." Info iš Kauno grūdų pašarų puslapio

"Ekstruzijos metu dėl aukštos temperatūros, slėgio ir šlyties pasikeičia grūdų krakmolo grūdeliai, atsiranda ekstruduotiems produktams būdingos juslines ir tekstūros savybės. " Apie naujus grūdų produktus
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS