Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popierinis kraikas Carefresh
2017-09-18, 09:02 AM
Žinutė: #11
RE: Popierinis kraikas Carefresh
Jau kuris laikas naudoju Carefresh spalvotą kraiką, tiesa, ne žiurkei, o žiurkėnui. Nedažo, dulka labai minimaliai. Vos praplėšus pakelį yra kažkoks kvapas (neapsisprendžiu - smirda ar kvepia Big Grin ), bet supylus į narvelį labai greitai išsivėdina. Sugeria gerai.

Žodžiu, kraiku patenkinta tiek aš, tiek žiurkėnas.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-09-18, 02:17 PM
Žinutė: #12
(2017-09-18 09:02 AM)Revesta Rašė:  Jau kuris laikas naudoju Carefresh spalvotą kraiką, tiesa, ne žiurkei, o žiurkėnui. Nedažo, dulka labai minimaliai. Vos praplėšus pakelį yra kažkoks kvapas (neapsisprendžiu - smirda ar kvepia Big Grin ), bet supylus į narvelį labai greitai išsivėdina. Sugeria gerai.

Žodžiu, kraiku patenkinta tiek aš, tiek žiurkėnas.

Aš neseniai įsigijau Džiungarijos žiurkėną, tai dėjau medžio granules, bet, kadangi jos gaminamos iš spygliuočių, tai planuoju pirkti popierinį arba kukurūzų kraiką Smile o kur pirkai tą kraiką? Nes šiaip nėra pigus Smile
Cituoti šią žinutę
2017-09-18, 03:50 PM
Žinutė: #13
Kikoje. Taip pat pakeičiau džiungariukui vietoj pjuvenų.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Celiuliozinis kraikas Pet’s Dream Paper Pure (NAUJIENA) ORNELLA 4 1,865 2016-06-02 03:44 PM
Last Post: ORNELLA
  Celiuliozinis kraikas Wild Cats (NAUJIENA) ORNELLA 2 1,911 2016-03-15 12:04 PM
  Spalvotas kraikas Ziurkiukas 4 2,171 2016-02-11 01:54 PM

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS