Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suaugusių žiurkių pažindinimas
2015-01-13, 03:22 PM
Žinutė: #1
Suaugusių žiurkių pažindinimas
Sveiki, nusprendžiau iš prieglaudos pasiimti 2 žiurkytes, kai skambinau sakė, kad ne jaunos, bet iš nuotraukų ir visiškos senės neatrodo (sakyčiau daugiausiai 1-1,5 metų). Taigi tokią problemą turiu - ar bandyt pažindint su senbuvėm (vasarį bus metai) ar geriau nė nebandyt ir į atskirą narvą iš karto dėt? Labai bijau žaizdų ir rimtų muštynių, kiek skaičiau retai pasitaiko, kad neišeitų supažindint, bet ten buvo senos su jaunom žiurkėm pažindinamos, o pas mane jau "tetulės". Be to jeigu patariate pažindinti, tai kaip geriau po vieną senbuvę ir naujokę ar visas iš karto į vonią "sumest"?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2015-01-13, 05:10 PM
Žinutė: #2
RE: Suaugusių žiurkių pažindinimas
Prieglaudinukės yra apie 15-18 mėnesių amžiaus, nes jas pridavė į prieglaudą 2014 sausio mėn (20 dieną jau buvo skelbimas prieglaudos puslapyje) ir jos buvo ne jaunesnės nei 2,5-3 mėn.
Naujokes prieglaudinukes apgyvendinti atskirame narve ir gerai būtų atskiroje patalpoje nei gyvena tavo kitos žiurkės. Pirmiausia jas reikia gerai apžiūrėti nes iš ten paimti vyriausi berniukai turėjo "vabaliukų". Ir reikėtų 2-3 savaites "pakarantinuoti" - stebėti ar nėra kriuksėjimų/čiaudulių. Tegu merginos apsipranta su nauja aplinka ir susidraugauja su žmonėmis. Atsargiai su kvapais - jei imsi naujokes rankomis ir paskui eisi iš karto pas savo žiurkes tai žinok kad gali sureaguoti į svetimus kvapus (ne tik šiauštis/trintis, bet gali ir kąsti).
Vėliau galima bandyti pažindinti bet labai labai atsargiai, nes ir prieglaudinukės, ir taviškės yra visiškai suaugusios ir neaišku kaip reaguos. Pradžioje dėk į narvus konkurenčių susysintus popieriukus, panaudotus hamakus ir kraiką kad apsiprastų su svetimais kvapais. Paskui imti po vieną iš tavo merginų ir pažindinti vonioje su prieglaudinukėmis. Išvadas kaip elgtis toliau bus galima daryti kai matysis visų žiurkių reakcija.
Asmeniškai aš žiurkių "amžiuje" per prievartą nepažindinu, jei per kelis pažindinimus matau kad nėra progreso palieku ramybėje, nes stresinėje situacijoje labai paūmėja visokios ligos, ypač širdies problemos ir susijusios su kvėpavimu. Be to merginos tai ne vaikinai kur arba priima iš karto, arba užmuša, pas mane merginos kartais naujokes vaiko ar smarkiai sužaloja net po kelių savaičių ar mėnesių gyvenimo kartu, todėl po gilių skylių gerklėje, palei išeinamąją angą, ant pilvo ir šonų aš pasidariau iš tų žiurkininkų, kur atsisako pažindinimų jei mato kad merginos atkakliai priešinasi Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2015-01-13, 05:32 PM
Žinutė: #3
Ačiū už tokį išsamų atsakymąSmile labai pagelbėjote (bent jau mažiau nervinuosi, kai tiksliai žinau ką darytSmile). Parašysiu, kaip seksis ir jeigu galėsiu įkelsiu kelias foto.
Cituoti šią žinutę
2015-02-16, 11:12 AM
Žinutė: #4
Sveiki, turiu blogų naujienų Sad Namie vyko neplanuotas remontas, tai suaugusių žiurkučių negalėjau pasiimti. Dabar jau remontas pabaigtas, bet Gilei atsitiko didelė nelaimė - per kelias dienas labai greitai pradėjo "pūstis" šonai, galvojom dujos ar kažkas panašaus, susitarėm su vetu, kad atvešim. Taigi apčiupinėjo šonus ir pasakė, kad negali užtikrint, bet apčiuopia daug darinukų (kai kurie iš jų skausmingi). Rytoj vešim pas kitą vetą ir jeigu nieko neis padaryt, teks migdyt (kad ir kaip man ta mintis nepatiktų, bet gaila žiūrėt kaip Gilė kankinasi) unsure .
Jau pratinuosi prie tos minties, kad reikės Smilei ieškot naujų draugių, taigi vietoj tetulių ,greičiausiai, turėsiu 2 pyplius
Cituoti šią žinutę
2015-02-16, 12:39 PM
Žinutė: #5
Viskas. Numirė. Taip ir nespėjom nuvežt pas veterinarą. Net nežinom nuo ko ji mirė. Gal kas susidūrėt su kažkuo panašiu?
P.S.
Atsiprašau, kad tema apie pažindinimą virto sveikatos tema unsure
Cituoti šią žinutę
2015-02-18, 11:50 PM
Žinutė: #6
Indre, labai tave užjaučiu dėl Gilės mirties Crying Crying Crying
Liūdna kad mergina tiek mažai pagyveno Sad
Aš su panašiu "pūtimusi" nebuvau susidurusi, keista kad veterinaras tik pačiupinėjo, man kažkaip logiškiau būtų jei būtų padaręs ir echoskopiją.
O tai veterinaras jokio gydymo/operacijos nepasiūlė?
Aš iš karto po apžiūros būčiau prašiusi "diagnostinės operacijos" - bandyti operuoti ir vietoje žiūrėti ar įmanoma padėti, ar tiesiog nebebudinti po narkozės.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-02-20, 03:07 PM
Žinutė: #7
Tai, kad veterinaras dar nebuvo pradėjęs dirbt (tik nuo kovo 15 priims klientus) aš ir taip dėkinga, kad priėmė, nes mūsų miestelis mažas nėra kito veto o čia taip skubiai prireikė. Norėjom antradienį vežt į Marijampolę, bet buvo jau per vėlu Sad
Cituoti šią žinutę
2015-02-20, 07:53 PM
Žinutė: #8
(2015-02-20 03:07 PM)lndrė Rašė:  Tai, kad veterinaras dar nebuvo pradėjęs dirbt (tik nuo kovo 15 priims klientus) aš ir taip dėkinga, kad priėmė, nes mūsų miestelis mažas nėra kito veto o čia taip skubiai prireikė. Norėjom antradienį vežt į Marijampolę, bet buvo jau per vėlu Sad
Dabar supratau Smile galvojau kad gyveni kažkuriam iš didesnių miestų ir buvai pas vieną iš rekomenduojamų veterinarų. Marijampolėje jai irgi greičiausiai nelabai būtų padėję, tokiuose dalykuose reikalinga praktika.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2016-09-28, 12:10 PM
Žinutė: #9
Iki kokio amžiaus galima pažindinti žiurkiuką su kita žiurke? T.Y. kada dar yra didelė tikimybė, kad priims viena kitą? Jei žiurkiukas visada augęs vienas pats.
Cituoti šią žinutę
2016-09-28, 03:27 PM
Žinutė: #10
(2016-09-28 12:10 PM)Samogitian Rašė:  Iki kokio amžiaus galima pažindinti žiurkiuką su kita žiurke? T.Y. kada dar yra didelė tikimybė, kad priims viena kitą? Jei žiurkiukas visada augęs vienas pats.

Žiurkė kuri gyveno visa gyvenima viena , yra ir pratus gyventi viena , ji sunkiai priims kita viena žiurkę , bet jeigu paiimsite du jaunus žiurkiukus , jie žais tarpusavį ir bendraus , kad senbuvė tiesiog neišvengs progos su jais susibendrauti. Jei imsite viena , gali taip atsitikti kad teks auginti skirtinguose narvuose nes jie taip ir nesugebės gyventi darniai

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS