Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
naminiu gyvūnėlių kapinės Kaune
2014-11-03, 06:05 PM
Žinutė: #1
naminiu gyvūnėlių kapinės Kaune
Sveiki, pries menesi palaidojau savo mylima ziurkute ji mire del piktybinio auglio del jo ji nei valge, nei gere del to ir mire. Labai verkiau ir liudejau palaidojau kita diena vakare nunesiau i nuosalesne vieta parke ivyniojau i jos skudureli, idejau i grazia dezute ir uzkasiau su mama. Kad ir kaip bebutu auginu dar 3 ir zinau kad ateis laikas su jais atsisveikinti, tad noreciau juos palaidot kokiose nors kapinaitese, tad noriu jusu paklaust ar yra kokios nors nelegalios naminiu gyvuneliu kapines Kaune. Zinau, kad tai nelabai gerai taciau as juos noriu tokioj vietoj palaidot tai prasau jusu atsakykit man kur jos randasi labai aciu uz pagalba.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2014-11-03, 06:30 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2014-11-03 06:41 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: naminiu gyvūnėlių kapinės Kaune
Deja, nei legalių, nei nelegalių kapinių Kaune nėra. Žmonės laidoja kas kur sugalvoja - soduose, miške, parke ir pan.
Vilniuje yra legalios ir nelegalios naminių gyvūnų kapinės.
Galima skaityti kad nelegalios žiurkių kapinės randasi Kleboniškio miške, nes aš ten laidoju visas savo žiurkes, per 5 metus jau palaidojau beveik 40 Crying Crying Crying

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 10:49 PM
Žinutė: #3
(2014-11-03 06:30 PM)ORNELLA Rašė:  Deja, nei legalių, nei nelegalių kapinių Kaune nėra. Žmonės laidoja kas kur sugalvoja - soduose, miške, parke ir pan.
Galima skaityti kad nelegalios žiurkių kapinės randasi Kleboniškio miške, nes aš ten laidoju visas savo žiurkes, per 5 metus jau palaidojau beveik 40 Crying Crying Crying
kai aš buvau maža ten savo šunį palaidojau tokį pilkos spalvos pudelį ten pat kur tu kleboniškio miške
Cituoti šią žinutę
2017-05-25, 05:12 PM
Žinutė: #4
(2017-05-14 10:49 PM)braske234 Rašė:  
(2014-11-03 06:30 PM)ORNELLA Rašė:  Deja, nei legalių, nei nelegalių kapinių Kaune nėra. Žmonės laidoja kas kur sugalvoja - soduose, miške, parke ir pan.
kai aš buvau maža ten savo šunį palaidojau tokį pilkos spalvos pudelį ten pat kur tu kleboniškio miške

Savo gyvūnėlį sode teko, gaila nėra legalių... unsure
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-06-12, 11:57 AM
Žinutė: #5
Šiek tiek informacijos radau internete:

Legalios gyvūnų kapinės Vilniaus savivaldybės leidimu yra įrengtos Paneriuose, Liudvinavo gatvėje, netoli „Regitros“.
Yra įrengti kelio ženklai, rodantys kryptį nuo pagrindinio kelio.

Privažiavimas prie šių kapinių miesto transportu gana sudėtingas, lengvuoju automobiliu – taip pat nemenkas išbandymas, nes kelias duobėtas.

Prie kapinaičių yra nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Pasak savivaldybės atstovų, norint palaidoti gyvūnėlį Liudvinavo g. esančiose gyvūnų kapinaitėse jokių specialių leidimų nereikia – galima pasirinkti vietą savo nuožiūra.

Vilniaus m. ūkio ir transporto departamentas prašo vilniečių nebelaidoti savo augintinių nelegaliose gyvūnų kapinėse Karoliniškėse prie Televizijos bokšto.

Priminsime Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymą: „Užkasti gyvūnėlius galima individualiose arba grupinėse duobėse, kurių gylis yra ne mažesnis kaip 1 metras“. Tačiau bet kur to daryti negalima
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS