Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dvieju mažyčiu žiurkiu pažindinimas
2014-04-23, 12:28 AM
Žinutė: #11
RE: Dvieju mažyčiu žiurkiu pažindinimas
Pardavinėja po vieną ampulę
Kiek tiksliai kainuoja pasakyti negaliu - priklauso nuo miesto ir nuo vet.vaistinės, paskutinį kartą pirkau beveik prieš metus tai kainavo apie 35lt, tik jo ne visose vet.vaistinėse būna, geriausia ieškoti tose kur įsikūrusios prie veterinarinių gydyklų.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2014-04-23, 01:04 PM
Žinutė: #12
Dėkui. Dar yra man tokie įtarimai , kad mano naujokė idėjau varda Lidija Smile Įtariu kad ji serga nes jos pilvo apačia labai karšta Sad ir pati daug labiau šiltesnė nei senbuvė Sad Kas tai galėtų būti?
Cituoti šią žinutę
2014-04-23, 06:43 PM
Žinutė: #13
(2014-04-23 01:04 PM)Ieva125 Rašė:  Dėkui. Dar yra man tokie įtarimai , kad mano naujokė idėjau varda Lidija Smile Įtariu kad ji serga nes jos pilvo apačia labai karšta Sad ir pati daug labiau šiltesnė nei senbuvė Sad Kas tai galėtų būti?
Siūlau nepradėti sirgti paranoja anksčiau laiko Hmmm Jei žiurkė linksma, laksto, valgo, netupi kamputy pasišiaušusi, nečiaudi ir neskleidžia kitokių garsų tai nereikia ieškoti ligų Roll
O Lidija kartais nesėdėjo vienam narvelyje su berniukais? Jos pilvas normalaus dydžio, neišsipūtęs-nepadidėjęs?

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2014-04-23, 09:02 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2014-04-23 09:08 PM ; Ieva125.)
Žinutė: #14
Tai nebent su broliais kai Klaipėdoi dar buvo... Bent nemanau kad būtų nėščia. Pilvas neišsipūtęs , jin pati labai maža ir trapi atrodo tai tikrai pilvas pas ją normalus. Čiaudo jos abi truputi bet čia delto , kad kraikas pas mus granulės , bet greitu laiku pirksiu kita . Kiek žinau tinka Cat's best ar ten agan ar agen kažkoks Big Grin
Dar toks klausimėlis . O gali jos viena kitai tuos vabaliukus iš kailio išrankioti? Nes kiek pestabėjau kutina jos viena kitos kailiuka taip gražiai ir kiek pas Lidija kiek pas kita nėra nei jokių nusidraskymu , nei spuogiuku , tik mėgsta pasikasyt. Sklaidžiau aš tuos jų kailiukus kiek tik galėjau ir neivieno padarėlio nemačiau. Gal dingo? :O Big Grin
Ir dar vienas klausimėlis Big Grin Lidijos akytės dažnai labai primerktos netaip kaip pas senbuve , kartais jin tas akytes pasikaso . Gal čia priklauso kažkas nuo tų dumbo ausų ar kad husky?
Cituoti šią žinutę
2014-04-23, 09:38 PM
Žinutė: #15
(2014-04-23 09:02 PM)Ieva125 Rašė:  Tai nebent su broliais kai Klaipėdoi dar buvo...
Čia apie Klaipėditę naujokę kalba ėjo? Kažkaip pagalvojau kad apie senbuvę. Klaipėdietė tai nemanau kad nėščia gali būti, ten laiku atsodina.

(2014-04-23 09:02 PM)Ieva125 Rašė:  Čiaudo jos abi truputi bet čia delto , kad kraikas pas mus granulės , bet greitu laiku pirksiu kita . Kiek žinau tinka Cat's best ar ten agan ar agen kažkoks Big Grin
Cats best universal irgi yra granulės, tik geros kokybės nes vokiškos, sunkiau suyrančios ir mažiau dulkančios.
Geriau paieškok popierinio kraiko Asan, kukurūzinio Chipsi mais, Padovan arba čekiško, arba buko gabaliukų kraiką Chipsi Extra medium ar vokišką Trixie firmos.

(2014-04-23 09:02 PM)Ieva125 Rašė:  O gali jos viena kitai tuos vabaliukus iš kailio išrankioti?
Dėl išrankiojimo nežinau - nei viena mano žiurkė per 5 metus jų neturėjo, tik pas draugės berniukus tokie vabaliukai buvo. Net jei dabar ir išrankiojo, tai tuoj jų vėl atsiras - juk ant kailiuko pilna kiaušinėlių. Apdirbti nuo parazitų abi merginas būtina.
Dar užmiršau parašyti kad reikia nusipirkti skystį Neostomazan (tokia rusiška ampulė, ji skiedžiasi tam tikru santykiu) ir kai tik apdirbsi žiurkes prieš sodinant jas atgal į navą reikia su tuo skysčiu apdirbti narvą ir visą vidinę narvo įrangą (nuplauti nereikia, tik palaukti 15-20 min kol pilnai išdžius) Kraiką pakeisti į naują, hamakus irgi naujus pakabinti.

(2014-04-23 09:02 PM)Ieva125 Rašė:  Lidijos akytės dažnai labai primerktos netaip kaip pas senbuve , kartais jin tas akytes pasikaso . Gal čia priklauso kažkas nuo tų dumbo ausų ar kad husky?
Dėl akių "primerkimo" pas tavo žiurkę nematant pačios žiurkės nieko tau negaliu pasakyti - reikia žiūrėti ar pas ją tokia akių forma ar yra kažkokių problemų.
Pati akių forma ir dydis pas žiurkes būna įvairus - nuo siaurų tarsi primerktų iki gerokai "išsprogusių". Su dumbo ausimis tai nesusiję, susiję tik su tėvų/senelių genais.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2014-04-23, 10:47 PM
Žinutė: #16
Dėkui. O jeigu aš jos tas akytes nufotografuočiau , gal matytusi kas? O kaip ta narva su tuo Neostomazan ? Tipo padaryti ta mišinį ir apvalyti ta narva?
Cituoti šią žinutę
2014-04-24, 01:01 AM
Žinutė: #17
(2014-04-23 10:47 PM)Ieva125 Rašė:  Dėkui. O jeigu aš jos tas akytes nufotografuočiau , gal matytusi kas? O kaip ta narva su tuo Neostomazan ? Tipo padaryti ta mišinį ir apvalyti ta narva?
Dėl akyčių gal geriau pasiklausk to žmogaus iš kurio pirkai - jis žino kokios jos buvo anksčiau - siauros, plačios, išsprogusios ir pan. Gal tokios akys pas žiurkę nuo gimimo, o mes pradėsime gydyti Smile
Nesotomazan padaryk mišinį, susipilk jį į purkštuką ir visą narvą gerai išpuršk, palik pilnai išdžiūti. Tik nedaryk iš visos ampulės - ten iš 5ml išeina 1l mišinio (1ml į vieną 200ml stiklinę vandens), o tau tiek nereikės. Susitrauk visą ampulę į 5ml švirkštą, tada paimk stiklinę vandens ir į jį išpilk 1ml, stiklinės mišinio narvui išpurkšti tau pilnai užteks.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2014-04-24, 07:33 AM
Žinutė: #18
Dėkui labai Smile
Cituoti šią žinutę
2014-04-25, 05:52 PM
Žinutė: #19
Man kažkaip atrodo , kad jos viena kitai išsirankiojo tuos parazitus nes nėra jokių žaizdelių , nei spuogiuku ir nebemačiau jokiu ropojančiu po kailį Blink Buvau šiandien vet ir sakė turi to strongholdo ir kainuoja viena ampuolė 30lt , sakau gal visdelto nusipirkt? W00t
Cituoti šią žinutę
2014-04-25, 06:09 PM
Žinutė: #20
Žaizdelių ir spuogelių ir neturi būti, čia juk "vabaliukai", o ne erkutės.
Ampulę nusipirk ir merginas vis tiek apdirbk du kartus kaip ir rašiau.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS