Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burundukas burundukai chipmunks
2014-04-01, 10:18 AM
Žinutė: #1
Burundukas burundukai chipmunks
Laba diena,mus domina burundukai,norime isigyti ju porele,gal kas pasiulysit,lauksim,musu kontaktai:
860301180
egidijus.kibas@gmail.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2014-04-01, 12:22 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2014-04-01 12:25 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: Burundukas burundukai chipmunks
O jūs jau kažkiek domėjotės šiuo gyvūnu, jo gyvenimo būdu ir laikymu?
Kodėl nusprendėte kad jums reikia būtent porelės? Juk burundukai gamtoje gyvena po vieną, kiekvienas turi savo teritoriją, jie "individualistai". Patelė su patinu susitinka tik vieną kartą į metus. Todėl ir namuose burundukai yra laikomi tik po vieną, kiek burundukų - tiek turi būti ir narvų (o narvas jiems reikalingas didelis, minimum ilgis 100, plotis 50-60, aukštis 80-90cm, kuo didesnis tuo geriau - pažiūrėkite čia http://burundu4ki.ru/forum/%D0%BC%D0%BE%...D0%B2.html )
Pasieiškokite užsienietiškų forumų kad daugiau apie juos sužinoti iki įsigijimo, ar tikrai turėsite galimybes jiems sudaryti tinkamas gyvenimo ir laikymo sąlygas.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2014-04-02, 01:33 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2014-04-02 01:36 AM ; egidijusiesko.)
Žinutė: #3
O Ornella.matosi kad as uz tave zinau daugiau... Zmones irgi buna individualistai,gyvena po viena..... susirask siame ziurkes.lt search paieskoje suvedus burundukai,nereikes ir po uzsienio svetaines narsyt,informacijos manau irr cia uztektinai.... tuo labiau kad zmogus vardu Rimas juos augino,augino porele ir sekmingai.... susilauke net mazu burunduku ne viena vada..... kaip tik snd su juo susisiekiau ir daug ka suzinojau....
ka gi,narvas mano bus 1m ant 1m + i auksti 2 metrai su virs.....
sakomis,beja obels,jau pasirupinta,ir manau atrodys ispudingai nes sakos drevetos su daug kiaurymiu ir senos obels iplysimu dideliu,papildomai bus keletas saku,iplyses kiauras kamienas,dreve pakabinta virsuje nemaza kuri atstos guzta..... apacioje-naturalus "medzio cipsai" ir visa kita....
Tavo atsiustos nuorodos su buruduku narvais nublanks pries mano greitu laiku daroma narva...
Gal jau susidaret vaizda apie mano busimu augintiniu laikymo salygas? Butinai pasidalinsiu foto kai jau viskas bus irengta.... beja narvas is naturalios medienos....
Cituoti šią žinutę
2014-04-02, 02:07 AM
Žinutė: #4
(2014-04-02 01:33 AM)egidijusiesko Rašė:  O Ornella.matosi kad as uz tave zinau daugiau... Zmones irgi buna individualistai,gyvena po viena..... susirask siame ziurkes.lt search paieskoje suvedus burundukai,nereikes ir po uzsienio svetaines narsyt,informacijos manau irr cia uztektinai.... tuo labiau kad zmogus vardu Rimas juos augino,augino porele ir sekmingai.... susilauke net mazu burunduku ne viena vada..... kaip tik snd su juo susisiekiau ir daug ka suzinojau....
Labai šaunu kad taip atsakingai žiūri į gyvūno auginimą ir daug domiesi 4u Ir kad žinai daugiau už mane - nes aš apie juos praktiškai nieko nežinau Smile Būtų įdomu jei ateityje sukurtum specializuotą burundukų forumą, kur galėtų dalintis savo patirtimi Lietuvos burundukų augintojai.
Dėl dviejų burundukų auginimo - tai o kur tiems Rimo burundukams reikėjo dėtis jei šeimininkas juos vienam narve laikė Big Grin Jis gi nedavė jiems jokio pasirinkimo, taip pat kaip žmonės augina po vieną žiurkę visiškai jų neklausdami ar jos norėtų gyventi vienos, ar kolektyve Smile Žiurkė nuo vienišumo irgi nemirs, ji prisitaikys prie tokio gyvenimo, kitas klausimas ar jos šeimininkas padarė viską kad suteiktų jai pilnavertį gyvenimą. Rašydama kad burundukas "individualistas" turėjau omenyje ne individualų atskiro gyvūno pasirinkimą (kaip kad būtų su žmogumi) Tiesiog kiekvienas gyvūnas turi savo gamtos skirtą "gyvenimo būdą". Kažkas gyvena gaujomis, kartu medžiodami ir augindami jauniklius, o kažkas po vieną. Yra žmonių kurie sirijos žiurkėnus bando auginti po du ar tris kad būtų linksmiau, bet paskui būna linksmiau tik šeimininkui išimant iš narvo apvalgytas žiurkėnų "puseles". Argi burundukai gamtoje gyvena poromis?
O kas liečia užsienio svetaines/forumus - aš kažkaip įpratusi rimtos informacijos ieškoti specializuotuose forumuose ir svetainėse, besispecializuojančiuose vienoje gyvūno "rūšyje" ar veislėje Smile Manau kad ten susirenka daug daugiau patyrusių žmonių, ne tik augintojų bet ir veisėjų, dažnai turinčių ne po vieną dešimtį gyvūnų ir auginančių juos ne vieną dešimtmetį, taigi ir jų patarimai visai kitokio lygio Smile Man atrodo kvailai ieškoti patarimų apie žiurkių auginimą, elgesį ar gydymą pvz. šunų, kačių, degu ar jūros kiaulyčių forumuose, būtent dėl to prieš įsigydama savo žiurkes susiradau šitą ir kitus "žiurkinius" forumus Roll

(2014-04-02 01:33 AM)egidijusiesko Rašė:  Tavo atsiustos nuorodos su buruduku narvais nublanks pries mano greitu laiku daroma narva..
Mielai pažiūrėsiu į tavo padarytą narvą ir pasidžiaugsiu už tavo augintinius Smile

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2014-04-02, 09:59 AM
Žinutė: #5
nu ar jie vieni gyvena gamtoje nesigincysiu,sito dar nezinau. bet mes laikysim du,nes narva pakankamai bus erdvus ir uzteks manau vienas nuo kito pasislept reikalui esant.... uzsienietiski forumai yra gerai,tik ne man kai laiko neturiu mirkt prie kompo,man uzteko info kuria gavau is Google ir musu forumu.... Manau viskas bus gerai
Cituoti šią žinutę
2014-04-02, 12:58 PM
Žinutė: #6
(2014-04-02 09:59 AM)egidijusiesko Rašė:  nu ar jie vieni gyvena gamtoje nesigincysiu,sito dar nezinau. bet mes laikysim du,nes narva pakankamai bus erdvus ir uzteks manau vienas nuo kito pasislept reikalui esant.... uzsienietiski forumai yra gerai,tik ne man kai laiko neturiu mirkt prie kompo,man uzteko info kuria gavau is Google ir musu forumu.... Manau viskas bus gerai
Jeigu skaitėt googlą tai jau tikrai turėjote perskaityti kad "Burundukai gyvena po vieną, kiekvienas savo teritorijoje. Viename urvelyje du burundukai nesugyvena, todėl auginami nelaisvėje dažnai pešasi". Manot kad gamtoje vieno burunduko teritorija sudaro vieną kubinį metrą?
Keista kad žmonių karta pasikeitė, o sovietinis rusiškas požiūris "авось пронесет" liko Smile

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2014-04-02, 11:30 PM
Žinutė: #7
nesutars-vienas bus isrinktasis kuris keliaus i laisve Smile Kaip bus cia jau mes matysim.... O urveliu ir nameliu manau bus tikrai ne vienas...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Burundukai editukea 135 93,035 2014-11-30 08:29 PM
Last Post: ORNELLA
  Burundukai / Grauzikai allstone 1 2,499 2014-04-07 08:14 PM
Last Post: egidijusiesko

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS