Post Reply 
ar tai normalu?
2013-08-11, 07:00 PM
Žinutė: #1
ar tai normalu?
hm....kaip manot ar normalu maza gyvuneli graziai supakuoti kurnors ir isnesti i konteineri? as kazkada kai buvau dar mazesne sitaip savo iskeliavusiam anapus ziurkenui padariau ir dabar pagalvojau ar tai normalu? ;/ nes atsimenu kazkada laidojau savo peliuka po zeme ir kita diena radau iskapsyta................tai taip skaudu buvo :?CryingCryingCryingCrying..
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2013-08-11, 07:28 PM
Žinutė: #2
RE: ar tai normalu?
Kad gyvūno neiškapstytų reikia giliau laidoti ir ant viršaus užberti tabako.
O ar normalu išmesti kūną į konteinerį kiekvienas turi nuspręsti pats. Žmonės skirtingi - vieniems tai norma, kitiems ne. Abi pusės ras krūva argumentų kodėl tai yra norma Smile

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2013-08-11, 09:15 PM
Žinutė: #3
RE: ar tai normalu?
na taip,tu teisi :// kai mirs mano ziurkytes jas tikrai laidosiu po zeme,bet as esu labai jautri tai man ziauriai graudu tai daryti Sad( atsimenu laidojau savo peliuka ta kuri iskase ir ant tiek isterikavau taip buvo sunku uzkasti ji po zeme Sad((( bet reikia susitaikyti su ta mintimi Sad ech kaip sunku apie tai pagalvoti kad kazkada reikes su savo ziurkytemis atsisveikinti Crying bet dar negalvosiu apie tai Smile...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS