Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ieskau savo smiltpeliukui draugo
2013-06-26, 12:44 PM
Žinutė: #1
Heart Ieskau savo smiltpeliukui draugo
10 men. smiltpeliukas iesko draugu Siauliuose

8men. auginu patinuka smiltpeliuka. Bet jis atrodo liudnas, todel ieskau jam kompanijos. Pasidomejau ir radau,kad
po viena gyvendami jie labai liudi ir gali net susirgti. Tad noreciau ,kad atsilieptu smiltpeliuku augintojai ir
jei butu galimybes, susitiktume supazindinti savo augintiniu,kad kartkartem galetu pazaisti. Svarstau ir galimybe
pasiimti(jei atsiras siulanciu) antra smiltpeliuka patinuka. Jis turi draugu, bet ziurkes, kiaulyte uz ji didesnes, tai jis paleistas sprunka nuo ju i ramesne vieta, Bet siaip, nori bendravimo, ateina pasiglaustyti prie juru kiaulytesSmile. Bet pagalvojau, kad jam labai praverstu jo rusies atstovu draugija. Gi, ziurkiu ir kiaulyciu kalbos nesuprantaSmile)...
P.s. mano augintiniai nepiktybiniai, tad jo neskriaudzia, bet jis prie ju vistiek atsargus.
Tad, laukiu atsiliepimu. Mano nr. susirasymui(nes taip greiciau): 869135790.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2013-07-08, 11:17 AM
Žinutė: #2
RE: Ieskau savo smiltpeliukui draugo
Na, atsakymu nesulaukiau, bet turiu gera naujiena- nupirkau savo smiltpeliukui drauga. Susipazino labai sklandziai, nesipyko.Manasis iskart atsigavo, isdrasejo. Per pasilakstymus elgiasi draugiskai, pribega , pasikutineja, abu identiskai atsistoja ant uzpakaliniu kojyciu, letai zvalgosi, gainioja vienas kita.
Ir dar labai nustebino tai,kad akvariume ilindo miegoti ne i namuka,o abu issikase tuneli ir ten giliai snaude ,bijojau,kad neuzdustu, bet pakalbinus vis islysdavo apsimiegoje, sveiki, tai per daug nebesijaudinu.

Jei kas turit patirties smiltpeliu auginime,parasykit patarimu.4u
Cituoti šią žinutę
2013-07-08, 02:28 PM
Žinutė: #3
Smagu skaityt geras naujienas, kad smiltpeliukas turi draugą ir abu sklandžiai susipažino, linkėjimai jiems 4u. O akvariumas gal ne pati geriausia apgyvendinimo vieta jiems, aš nežinau smiltpelės linkusios ar ne laipiot grotom, ir ar joms to reikia, bet gyvenant narve ventiliacija būtų geresnė, ne?

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2013-07-08, 04:41 PM
Žinutė: #4
Dyt, sveikinu tavo smiltpeliuką su draugu Smile Ir labai smagu kad tiek laiko pragyvenęs vienas tavo smiltpeliukas be problemų draugą priėmė. Nors gal reikėjo du draugus pirkti Roll

(2013-07-08 02:28 PM)umiak Rašė:  O akvariumas gal ne pati geriausia apgyvendinimo vieta jiems, aš nežinau smiltpelės linkusios ar ne laipiot grotom, ir ar joms to reikia, bet gyvenant narve ventiliacija būtų geresnė, ne?
Umiak, smiltpelės - ne žiurkės, jos labiau ne grotomis laipioja, o "žeme" laksto ir urvus rausia Big Grin Todėl laikyti jas paprastam grotuotam narve nepatogu - neįmanoma daug kraiko pripilti kad smiltpelė galėtų rausti, viskas skraido aplinkui. Geriausiai tinka didelis akvariumas (uždengtas tinklu) arba akvariumo-narvo "hibridas". Dar kartais laiko "dunos" tipo narve arba terariume.
Gali žvilgtelti čia "bendram išsilavinimui" Smile
http://gerbilforum.proboards.com/thread/...erbil-tank
http://gerbilforum.proboards.com/thread/...ictures-ii

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2013-07-09, 06:33 AM
Žinutė: #5
(2013-07-08 04:41 PM)ORNELLA Rašė:  Umiak, smiltpelės - ne žiurkės, jos labiau ne grotomis laipioja, o "žeme" laksto ir urvus rausia Big Grin Todėl laikyti jas paprastam grotuotam narve nepatogu - neįmanoma daug kraiko pripilti kad smiltpelė galėtų rausti, viskas skraido aplinkui. Geriausiai tinka didelis akvariumas (uždengtas tinklu) arba akvariumo-narvo "hibridas". Dar kartais laiko "dunos" tipo narve arba terariume.
Gali žvilgtelti čia "bendram išsilavinimui" Smile
http://gerbilforum.proboards.com/thread/...erbil-tank
http://gerbilforum.proboards.com/thread/...ictures-ii

Jėtau.. ačiū už apšvietimą, anie gi rausia tuneliukus.. mano bendro išsilavinimo ribos dar praplatėjo (tavo nuorodų paskatinta prisižiūrėjau smiltpelių namų youtube ir pamačiau ko nemačius Roll ). Aš tą girdėjus buvau, kad jiems reikia pasirausti, bet galvoj man viena mintis: graužikam akvariume ne vieta, ten vieta žuvytėm Big Grin, tai kažkaip ir galvojau kad gal apgyvendina juos narve, o pasirausti duoda kai išeina už narvo ribų pasivaikščiojimui, kokiame kuo nors pripildytame akvariume, visai man nedaėjo mintis apie narvus-hibridus Happy. Man atrodo taip gaunas geriausias variantas, kai akvariumas su narvo priestatu, tada ir kur pasiraust turi ir ventiliuojas sau per narvo priestatą puikiausiai. Bent iš šalies man taip atrodo..

Čia, šalia kampe esančio žiurkėnų narvo, du tokie smiltpelių akvariumo-narvo hibridai: apačioje esantis statinys - senukui, sunkiau bejudančiam smiltpeliui, viršuje (šalia žiurkėno narvo) - statinys jaunesniems smiltpeliams:

Šitą tinklu uždengus, ventiliuotųsi turbūt geriau, nei per tas nedideles skylutes.. G

Didžiulis pagal užsakymą gamintas akvariumas pirma tuščias, o po to užpildytas visa įranga (tilteliais, nameliais) ir galiausiai pačiom smiltpelėm Roll

Dar vienas dviaukštis, tik neaišku ar čia gerai taip jį laikyti "ant saulės", prie lango:

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS