Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maisto ypatumai mamytei... :)
2010-02-27, 12:53 PM
Žinutė: #31
RE: Maisto ypatumai mamytei... :)
Visų pirma, dėkui už patarimus Wink
Kodėl žuvies negalima? Iš mėsos, tai vištienos kakliukus valgo, košių išvis nemėgsta mamytė, nors grikių košę tai tikrai patinka Smile avokadų nevalgo, banano nemėgsta irgi, kerta morkas, brokolius. Putpelių kiaušinių nepirkau vis dar nes jie tikrai nėra pigūs ir taip daug pinigų dabar išleidžiu ant žiurkių šeimynos savo. Sad
Krevetes tai valgo mamyte ir mažieji bando jau Smile
Linų sėmėnų ir neturiu, nes tikrai brangiai kainuoja, nors ir ilgam užtenka...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-02-27, 01:03 PM
Žinutė: #32
(2010-02-27 12:53 PM)eweliux Rašė:  Kodėl žuvies negalima?
Žuvį galima Smile Negalima nieko kepto
Vietoj putpelių duok virtą vištos kiaušinį.
Košes įvairias vis pasiūlyk - mažyliai dar "nesugadinti" kikos, gal susigundys paragauti.
Užmiršau dar apie jogurtą parašyti (tik turi būti natūralus, be priedų).
Aš bananą ir obuolį sutrindavau su varške ar jogurtu, tada su malonumu suvalgydavo.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-02-27, 01:13 PM
Žinutė: #33
Turbūt nesu nei karto virusi žuvies, kažkaip man keistai skamba, bet dėl savo žiurkiukų pasistengsiu Smile Vištos kiaušinio nelabai nori, turbūt baltymų užtenka mamytei, bet mažyliams pasiūlysiu, jų tikrai turiu Smile turiu sorų kruopų, ryžių, grikių, dripsnių reikės specialiai mažyliams duoti, gal ir mamytė susigundys Big Grin

Jogurtą tai duodu, ne daug bet palaižo mielai nuo šaukštelio mamytė, o mažyliams nebandžiau dar duoti, šiaip dar juos matina mamytė ir gan dažnai ir ilgai vis dar, bet jau reikia pratinti. Vakar mačiau kaip vienas mažylių jau bandė gerti vandenį iš gertuvės. Smile

Gera mintis sutrinsiu obuolį ir su varške sumaišysiu. Šiandien gryžus puota bus žiurkei ir žiurkiukams SmileSmile

Ačiū dar kartelį Wink
Cituoti šią žinutę
2010-02-27, 01:23 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-02-27 01:27 PM ; Pipete.)
Žinutė: #34
Linų sėmenų maniškiai nevalgo, išspjauna (matyt juos reikia sumaltus duoti), tas pats su lešiais (sutrinu su bulvėm). Bandyk maišytus variantus pvz.:
virta bulvė + virti džiovinti žirniai ar pupelė, truputis aliejaus, moliūgo ar cukinijos iš daržo, morkos; tiesiog ką turi (g.b. šaldytos daržoves, būna kartais ir su nuolaida). Viską sumeti į verdantį vandenį, išverdi, sutrini + aliejuko ir liuks. Žuvį tai perku iš maximos kai nuolaida šaldytą ir sukapoju gabaliukais, verdu po gabalėlį pvz. šiandien - šaldyta vėgėlė (tik labai daug ašakų turi, Jonas buvo tas ašakas gražiai į krūvelę sukrovęs, bet dabar pati išrenku, kad nepaspringtų).
Cituoti šią žinutę
2010-02-27, 04:29 PM
Žinutė: #35
(2010-02-27 01:23 PM)Pipete Rašė:  Linų sėmenų maniškiai nevalgo, išspjauna (matyt juos reikia sumaltus duoti), tas pats su lešiais (sutrinu su bulvėm).
Aš duodu arba linų sėmenų aliejų arba truputi maltų sumaišau su jogurtu (malti yra pirkti supermarketuose).

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-12-30, 11:47 AM
Žinutė: #36
noriu paklausti,kodel mano ziurkyte negere is gertuves..? gal toi kikoj is dubenelio gerdavo todel dabar su tokiu aparatu nemoka? :/
Cituoti šią žinutę
2011-01-08, 04:42 PM
Žinutė: #37
Slyvaa, tavo klausimas nelabai tinka siai temaiSmile
Negere? ar negeria? Mano ir is kikos buvo, bet gere is gertuves. Gal tu nepastebi kai ji geria?
Cituoti šią žinutę
2011-01-29, 10:06 PM
Žinutė: #38
aš dabar jau persistengiu su maisto kiekiais Bzzz jau nebesuėda, kiek pridedu... bet mažiau dėti irgi baisu. mano logika tokia: vakare daugiau - nes aktyvios naktį, o dieną mažiau.

išviriau 3 grūdų košę su krevetėmis, vištiena, brololiais, kalafijorais, šparaginėmis pupelėmis, žirneliais (nevirtais), smulkintos linų sėmenys, sėmenų aliejus... papildomai moliūgų sėklos, žemės riešutai.

Žurnalai "Orchidėjos" su tikra ir lietuviška orchidėjų auginimo patirtim
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-13, 04:12 AM
Žinutė: #39
(2011-01-29 10:06 PM)KateKatinaite Rašė:  aš dabar jau persistengiu su maisto kiekiais Bzzz jau nebesuėda, kiek pridedu... bet mažiau dėti irgi baisu. mano logika tokia: vakare daugiau - nes aktyvios naktį, o dieną mažiau.

išviriau 3 grūdų košę su krevetėmis, vištiena, brololiais, kalafijorais, šparaginėmis pupelėmis, žirneliais (nevirtais), smulkintos linų sėmenys, sėmenų aliejus... papildomai moliūgų sėklos, žemės riešutai.

Na, kai jau baigsi isdalinti visus mazius, tai tavo mamyte atsigaus. Palepink ja, juk tiek vaikuciu isaugino Smile
Cituoti šią žinutę
2015-02-13, 10:22 AM
Žinutė: #40
nuo kada reik primaitint mazylius? gal yra kur atskira tema ieskojau bet nieko neradau...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konsultacija dėl maisto Armandas 11 5,291 2015-11-29 09:33 PM
Last Post: ORNELLA
Arrow Maisto produktu lenteles DreamingLucifer 12 7,022 2013-04-05 05:29 PM
Last Post: PiktasKeksas
Shock Issiskyre nuomones del maisto Rat-Lady 3 2,605 2012-05-03 09:38 PM
Last Post: Rat-Lady

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread:

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS