ziurkes.lt | Forumas

Full Version: Daugiau pakantumo, please
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Kreipiuosi į forumo senbuvius.. gyvenkime draugiškai Smile

.. forumas auga, plečiasi, praktiškai kasdien pasimato naujų nesusipratusių veidų..

Prisiminkit kaip jūs patys atėjot čia, uždavinėjot "kvailus" klausimus, negalėjot susivokti kas prie ko ir dažnu atveju labai mažai žinojot. Beje, kvailų klausimų nebūna gamtoje, būna tik niekam tikę atsakymai.

Klausimas - ar būtumėt pasilikę, ar būtumėt įsiklausę į patarimus, jei būtumėt sutikti tokiu tonu, koks paskutiniu metu gan neretai pasigirsta - irzlus, piktas ir šiaip visapusiškai atstumiantis. Ar būtumėt pasilikę? Ir ar jūsų žiurkėm šiandien nuo to būtų buvę geriau?

Jei nuo pirmų žinučių (kurias dar reikia išdrįsti parašyti!) visi aplinkui pradeda kandžiotis žmoniškai negalėdami paaiškinti kodėl, nelieka jokio noro gilintis ir sužinoti. Atsakymas "todėl." į klausimą "kodėl?" - ne atsakymas iš viso.
Atsakymas turi būti argumentuotas. Be išlygų.

Taip, pasitaiko stebėtinai bukų, nemokančių skaityti ar hormoniškai užsispyrusių žmonių, galvojančių nežinia kuria kūno vieta. Ar negalvojančių apskritai. Pasitaiko žmonių, kurių susivokimo gebėjimai yra mažesni nei kitų. Bet tai ne priežastis kandžiotis - nuo to niekam geriau nebus. Juo labiau nebus geriau žiurkėms, dėl kurių gerovės apskritai kažką čia darom.

Jei kažkokia tema siutina tiek, kad norite ką nors nušauti vietoje - atsitraukite nuo kompo. Nerašykite kas tuo metu užplaukia ant seilės. Paskaitykite tą patį po kurio laiko - viskas tikrai atrodys nebe taip blogai. O gal ir argumentuotas atsakymas atsiras. Galiausiai įsijauskite į to nežiniuko vaidmenį - juk bet kokiu atveju visi ten kažkada jau buvom.

Mūsų visų tikslas - siekti, kad visos žiurkės gyventų tinkamom sąlygom, su žiurkiška kompanija, negimdytų potencialiai ligotų vaikų, kokybiškai maitintųsi, būtų sveikos ir draugiškos. Bet vien kritika, juolab neargumentuota kritika to nepasieksi.

Taip, dažnai reikia sukandus dantis kantriai aiškinti tą patį per tą patį. Susitaikykim - dauguma prarys tik tai, kad jau sukramtyta ir padėta ant lėkštės po nosim. Bent jau pradžioj. Pasiųsti "skaityti" ar "naudotis paieška" daugumai prilygsta "pasiuntimui". Skatinti skaityti - taip, reikia, reikia ir nurodyti, kad paieška pasinaudoti galima (o dar geriau pateikti konkrečias nuorodas), bet prie to priklausytų ir bent jau dalinis atsakymas. Ypatingai tada, kai tai susiję su sveikata ar extra atvejais, stresinėse situacijose, kai netgi tai, kad sukramtyta sunku praryti, o juolab eiti kažkur ieškoti.

Labai smagu, kad esate, kad dalinatės sukaupta patirtim ir žiniomis, tik kviečiu turėti daugiau pakantumo, kantrybės ir nuoseklumo Smile
Kažkurie iš šiandieninių nežiniukų vieną dieną patys kaups patirtį ir dalins patarimus, tai nenubaidykim jų tuomet, kai pradeda domėtis. Taip bus geriau visiems Wink

Beje, dar prisimenat, kaip atsiradot ir "prigijote" forume? Big Grin
Nu ir kaip pakanciai reguot i sitai? Bzzz

(2009-05-27 05:28 PM)jurateete Rašė: [ -> ]
(2009-05-27 12:04 PM)Vil Rašė: [ -> ]Šimtas penktą kartą rašau turbūt tą pati, nu bet whatever, ar tu žinai jog žiurkės socialūs gyvūnai , ir jų negalima, NEGALIMA laikyt po viena. tūf. Bzzz

neturiu salygu dviem. esu blaikius po viena. puikiai gyveno ir nieko baisaus neatsitiko.
Man rodos, kad pykčiais vistiek nieko neįmanoma pakeist...
Gal tiesiog reikėtų užvesti temą, kurioje galima būtų surašyti visus argumentus prieš žiurkių laikymą po vieną. Ir kai atsiranda toks žmogus, kuris nori vienos, tiesiog numesti nuorodą į tą temą.

P.S. Pati save atsimenu pirmą registracijos dieną. Buvo nedrąsu rašyti, maniau, kad tuoj kaip užsipuls mane kas nors. Ir kokius 2 mėnesius nedrąsu buvo. Geda
Turbūt, jei mane kas nors būtų „apšaukęs”, daugiau ir nesirodyčiau forume. Ir mano Žurka iki šiolei gyventų viena.
O aš beveik metus nelabai reiškiausi Big Grin
Nes supratau kokiomis blogomis sąlygomis mano žiurkučiai gyveno. Dabar kai jau esu iki kaulų smegenų apsišvietus, nebebaisu.

Nors tiesą sakant, griežti žodžiai daug prie to prisidėjo.
Na,jo...aš ir prisimenu "puolimus" ir buvo tarpas,kai tik skaitinėjau,nes ką nors rašyt ar klaust visai nenorėjau
Dabar jau esu "kieta" Smile))
Visi mes ko gero tuos "puolimus" daugiau maziau isgyvenam kol prilimpam Big Grin
Aš ne, manęs nieks nepuolė dar kol kas, tfu tfu tfu. Big Grin
ooo taip prisimenu savo pacias pirmas temas, kuriose kaip mat buvau uzpulta...
bet prisimenu ir nuostabius zmones kurie padejo, paaiskino viska ramiai ir be jokiu isterikos priepoliu.

kai sukuri tema kuri jau buvo, visi pradeda- Eik pasiieskok, tokia tema jau buvo !
gerai, pasiieskau, randu tema, pasiskaitau...kasko nesuprantu, parasau nauja zinute- pasitikslinu, O tada mane uzpuola: ziurek i datas, metu senumo tema, kam reikejo ja iskelt !?

tokiais atvejais tkrai nezinau ka daryt.... :/
As ligi siol irgi truputeli prisibijau... Ipac kurti tema. Ieskau info paieskoje... nerandu... tada galbut parasysiu.
Aš iki šiol paieška nemoku naudotis. Big Grin Na gerai truputi moku, bet sunkiai man ten gaunas ką nors surast. Bet kad jau forumą mintinai baigiu išmokt kur kas randas, tai tos paieškos kaip ir nereikia. Smile
Pages: 1 2 3 4
Reference URL's